České suvenýry vyráběné českými lidmi

Jsme skupina obyčejných holek, co se rozhodly změnit to, jak vypadají suvenýry v naší zemi. Taková zvláštní ambice, ve kterou věříme z hloubi srdce. Trochu nás štvou matriošky v Praze a malované hrnky Petrova v Brně. Máme toho mnohem víc a chceme to sdílet s celým světem!

Naše suvenýry jsou vyráběné výhradně v České republice. Ze všech sil se snažíme vyrábět ekologické produkty, které neškodí životnímu prostředí. Naše suvenýry najdete ve více jak 20 obchodech v Brně, ve 12 obchodech v Praze.

Máme za sebou spolupráci s městy, kraji, ale i malými společnostmi. Vyrábíme vše od velmi komlikovaných grafik po velmi jednoduché. Není pro nás problém dodat desítky tisíc kusů, ale také se nebráníme objednívkám od 50 kusů.

Naší konkurenční výhodou je to, že vám navrhneme ilustraci zdarma. Platíte pouze za výrobu. Jsme otevření vašim nápadům. Umíme naslouchat. Řekněte nám váš příběh a my ho převedeme do ilustrací, které zpodobní vaši společnost, či kraj.

Náš tým

Romča

Illustruji pro vás a udržuju náš web

Kristýna

Komunikuji s vámi a zajišťuji výrobu

Magda

Píšu vám o tom, co se šustne v Brně

Simča

Reportuju z Prahy, nic mi neunikne

Fakturační adresa: Peas in Heart Design studio s.r.o., Merhautova 1000/130 Černá Pole 61300 Brno IČO: 04304667 DIČ: CZ04304667