novinky

V našich novinkách se dočtete o našich posledních projektech,
portfoliu obchodů a nejnovějších produktech.

První klíčenky!


Koronáč (jak nazýváme COVID-19) nám znepříjemnil život a pozastavil výrobu. Časy se ale lepší a vypadá to, že se Peas znovu rozjede na plné koule. Máme v rukách první vzorky ručně vyráběných klíčenek a nemůžeme se dočkat na zbytek. Mimo Piva, Tramvaje a Smetanových not vás čeká Moravský folklór, Robot a Pražský orloj.

Peas Design na Behance


Za tu dobu co existujeme, tak jsme nakreslili hromadu obrázků. Některé se zrealizovaly a některé skončili v šuflíku. Peas si za svou existenci pohrával s různými technikami – Od ruční kresby, malby až po vektorovou grafiku. Náš tým se rozhodl postnout občas nějakou naši práci na Behance. Kde nás můžete občas shlídnout a dát nám like 👍

Kde koupit trička v obalech?


Na začátku roku jsme vyrobili EKO obaly na naše trička. Nejenže si můžete trička objednat na našem e-shopu, můžete je v krásných obalech koupit hned na těchto třech lokalitách. Knihy Dobrovský na Joštove, Luxor v Králově poli a Multiland ve Velkém Špalíčku nabízí naši kompletní kolekci.

Obaly na trička


Protože rozšiřujeme naši kolekci triček, rozhodli jsme se vyrobit pořádné obaly! Doufáme, že se vám obaly líbí. Trička v obalech vám dorazí při objednávce na našem  e-shopu – za stále stejnou cenu! No a které obchody budou mít tyto parádní obaly? O tom vás budeme brzo informovat, jakmile se vše “dá zase do normálu”

Dárky pro Mendelovu Univerzitu


Pro Mendelovu univerzitu jsme tento rok navrhli fungl nový design. Neubránili jsme se trochu humoru a nakreslili jsme padající hrášky z lusku. Tento design obdrží studenti a přátelé univerzity na plecháčcích, ručnících a cestovních setech!

Nová kolekce triček


Na konci minulého roku jsme pustili do světa novou kolekci triček pro Brno. Jednou z novinek je červené tričko “Rolling in Brno” a nebo “Čurina v Brně” s naším oblíbeným orlojem. Celou kolekci najdete v našem e-shopu.