ČASTÉ DOTAZY

Mám problém s objednávkou na vašem e-shopu

Co dělat, když mi nepříjde e-mail s potvrzením objednávky?

E-mail potvrzující vaši objednávku přijde do několika minut. V případě, že vám nepříjde, kontaktujte nás na design@peasinheart.com nebo na Facebook chatu, kde vám odpovíme do několika minut.

Kdy si můžu vyzvednout zboží?

Po přijetí platby je vám zaslán e-mail, informující o přijetí platby a e-mail s potvrzením o vyzvednutí objednávky na vámi zvoleném odběrném místě.  V případě, že Vám e-mail nepříjde prosím kontaktujte nás na design@peasinheart.com nebo na Facebook chatu, kde vám odpovíme do několika minut.

Jaké je vaše bankovní spojení?

Zadejte do políčka variabilní symbol číslo vaší objednávky. Naše bankovní spojení: Banka: 5500, Číslo účtu: 8869214001, IBAN: CZ3455000000008869214001. Ve chvíli, kdy částku obdržíme, příjde vám potvrzovací e-mail o zaslání, nebo vyzvednutí na vámi zvoleném odběrném místě.

Nejde mi vytvořit objednávka.

V případě, že vám nejde vytvořit objednávka nás prosím kontaktujte na design@peasinheart.com. Náš tým vás bude kontaktovat do 24 hodin a pomůže vám s objednávkou.

Co znamenají vaše ilustrace?

Johann Gregor Mendel

Na začátku všeho byl hrášek…. Ten se stal ústředním motivem naší úplně první kolekce, zasvěcené J.G. Mendelovi. Představuje pro nás jeden z brněnských symbolů. A zamilovali jsme si ho natolik, že jsme se po něm i pojmenovali. Na první pohled se může zdát, že jsme se překlepli. Nebo neovládáme angličtinu. Ale ne. Zatímco někteří maji v srdci mír (peace), my tam máme hrášek (peas) 

Leoš Janáček

Brno je inspirativní město a múzy tu číhají na každém kroku. Své by o tom mohl vyprávět (nejen) skladatel Leoš Janáček, který tady složil hudbu, co dobyla svět. Její pastorkyňa nebo Příhody lišky Bystroušky jsou opery, na které se v zahraničí stojí dlouhé fronty. Kolekce Noty v srdci jsou ve skutečnosti fanfáry ze Sinfonietty od Leoše Janáčka. Jsou známé mimo jiné i díky Václavu Havlovi, který si je ve své funkci zvolil jako hudbu pro slavnostní příležitosti. Pro druhou ilustraci jsme se inspirovali veledílem Její Pastorkyňa neboli Jenůfa.

Orloj na Náměstí Svobody

My, Brňáci, jsme vždycky měli svérázný smysl pro humor. Čurinu si umíme udělat z čehokoliv. Proto se naším nových městským symbolem stal Časostroj. Pěkně sebevědomě, v ryzím centru města, aby byl dobře vidět a aby se o něm hodně mluvilo. Proč? Líbí se nám, jaký ponechává prostor bujné fantazii a zároveň je krásnou ukázkou toho, že v Brně nám čas plyne tak nějak jinak než ve zbytku světa.

České pivo

Tahle země byla vždy místem bohémů, intelektuálů a študáků, co své dny a večery tráví filozofováním u piva a mudrováním nad nesmrtelností brouka. Ke štěstí jim stačí málo, orosený půllitr, vlídný pan hostinský a někdo, kdo je ochotný poslouchat jejich příběhy. Nad pivem už tu vznikly skvělé divadelní hry, politická hnutí, nová přátelství, nové lásky a velké životní příběhy. Brno je zkrátka městem příběhů. A žádný dobrý příběh ještě nezačal tím, že by si v hospodě někdo objednal salát…

Chci si objednat suvenýry pro univerzitu nebo speciální grafiku

Chci objednat suvenýry pro studenty naší univerzity

Naše brněnské dárkové předměty perfektně poslouží jako prezentace vaší školy. Chcete, aby studenti hrdě nosili logo vaší univerzity po dobu studia a i po něm? Nebo jedete prezentovat vaši univerzitu na veletrh? Potřebujete reprezentativní dárky, abyste obdarovali učitele, vedení školy, spřátelené univerzity, zahraniční studenty… Vyrobíme Vám brněnské suvenýry s logem vaší univerzity. Konečně reklamní předměty, co mají styl. Brnkněte nám! Společně prodiskutujeme vaše představy a vize. Na našem webu si můžete prohlédnout exustující ilustrace, nebo vám můžeme nakreslit nové obrázky na míru. Ano, tak jednoduché to je!

Chci odebírat do svého obchodu, jaké je minimum?

Bezva! Dejte nám vědět na email nebo nám zavolejte. Na osobní schůzce Vám předáme katalog, ceník a ukážeme naše produkty, ať si je můžete osahat. Vybírejte ze skladových zásob a nebudete omezeni množstvím, nebo si objednejte grafiku, která vás oslovila nejvíc. Zboží dodáme osobně a pomůžeme vám s vystavením v prodejně.

Vyrobíte mi jedinečnou ilustraci pro moji společnost?

Úplně jednoduše, Vaše představy společně probereme na osobní schůzce, kam Vám přineseme katalog a naše produkty na ukázku, ať si je můžete osahat a ukázat kolegům nebo šéfovi. Následně Vám vypracujeme individuální cenovou nabídku. Výrobu a potisk zajistí naši spolehliví parťáci, kteří působí převážně v Brně, proto na realizaci své objednávky nebudete čekat dlouho. A pak už se jen můžete těšit, na první zásilku od Peas in Heart Design Studia!